Gruaja që raportohet se u vra nga burri në repartin e Gjinekologjisë ishte në javën e fundit të shtatzënisë

Gazeta Nacionale ka mësuar detaje të reja lidhur me vrasjen e gruas pranë repartit në Gjinekologji.

Siç ka mësuar gazetarja e Nacionales që po raporton nga vendi i ngjarjes, ajo ishte e shtrirë në repartin Obstetrik dhe është në javën e fundit të shtatëzënisë.
Mediumi tashmë ka publikuar edhe një foto nga vendi i ngjarjes.

Rrethanat e ngjarjes nuk dihen, ndërsa aty shihet Policia e Kosovës që ka filluar me hetimin preliminar të rastit makabër.

Nacionale ka kontaktuar me autoritetet gjegjëse për më shumë informata.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT