Gruaja e Thaçit dhe Veselit bashkohen për një iftar

Gruaja e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Lumnie Thaçi, mbesa e tij, Evgjeni Thaçi, gruaja e ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, Violeta Veseli dhe ish-deputetja e PDK-së, Besa Ismaili mbrëmë kanë qenë bashkë për iftar.

Këtë e ka bërë të ditur kjo e fundit, përmes një postimi në llogarinë e saj në rrjetin social Facebook.

“Iftar Ramazani, kohë e bekimeve dhe përgëzimeve të shumta”, ka shkruar ajo në Facebook.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT