Gruaja e Kadri Veselit, profesoresha më e bukur se maturantet…

Është gruaja e kryeparlamentarit të Kosovës, një zonjë kjo me shumë klas, e që kjo më së miri është dëshmuar sonte, shkruan Kosovarja.

Violeta Veseli, një zonjë shumë e suksesshme në profesionin e saj si profesoreshë në gjimnazin “Sami Frashëri” , sonte po duket e mrekullueshme me rastin e mbrëmjes së maturës.

Madje, ajo duket aq e bukur dhe elegante me pamjen e saj hyn vërtetë në rang me vajzat më të bukura të kësaj nate.

Madje, Violeta duket aq e re, sa që nuk është çudi që sonte të zgjidhet missi i mbrëmjes, ku për këtë flet vet imazhi në vazhdim.

Të kesh një profesoreshë si kjo, vërtetë se do iu mungojë maturantëve të sotëm./Kosovarja/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT