Gruaja e Ivanoviqit, bie për toke pasi merr lajmin për vrasjen e burrit të saj

Milena Ivanoviq, gruaja e Oliver Ivanoviqit, e cila u vra sot para zyrës së tij në Mitrovicë, para sallës së operacionit, mësoi se ajo e kishte humbur bashkëshortin e saj.

Sipas mediave serbe, përcjell Telegrafi, sapo dëgjoi se burri i saj u qëllua dhe ishte dërguar në spital, ajo kishte shkuar atje e shoqëruar nga vëllai i Oliverit dhe priti gjithë kohës para bllokut operativ për të mësuar detajet e gjendjes së tij nga mjeku.

Në një moment, infermierja doli nga salla dhe u tha të mbledhurve se mjekët nuk arritën të shpëtonin Ivanoviçin.

Sapo ka dëgjuar, sipas mediave serbe, ajo është alivanosur.

Ivanoviq u qëllua sot në hyrje të zyrës së tij në Mitrovicë. Sulmuesit e panjohur gjuajtën disa të shtëna mbi të. /Telegrafi/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com