Gresa Behluli shfaqe joshëse me të zeza

Këngëtarja, Gresa Behluli është aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka hedhur dy imazhe në Instagram ku u shfaq me të zeza dhe në rrjetë, shkruan Indeksonline.

Ajo madje shihet se ka bërë flokët gërsheta dhe dukej shumë me stil.

Gresa pos Instagramit, së fundmi ka nisur të aktivizohet edhe në muzikë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT