Greqi – Kroaci, formacionet zyrtare

Kombëtarja e Greqisë dhe ajo e Kroacisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen më të vlefshme të vitit për ta.

Grekët janë nikoqir të rivalit ballkanas, Kroacisë, në takimin e dytë të “Play-Off”-it për kualifikim në Kupën e Botës “Rusia 2018”.

Ndeshja e parë e zhvilluar në Maksimir të Zagrebit ka përfunduar me fitore të thellë të kroatëve me rezultat 4-1.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT