Granit Xhaka: Jemi tre vëllezër luajmë për tre kombe (FOTO)

Mesfushori shqiptar i Zcivrës, Granit Xhaka ka postuar një fotografi ku shihet bashkë me dy vëllezërit e tij të tjerë, Taulantin dhe Agonin.

Graniti ka shkruar: “Tre vëllezër, për tre kombe, krenar.”

Në fotografinë e postuar nga ai shihet edhe flamuri, i Kosovës, Shqipërisë dhe Zvicrës, që nënkupton se secili nga ta luan për njërin nga këto tre shtete.

xhaka

- Advertisement -

MË TË FUNDIT