Granit Xhaka ia plotëson ëndrrën tifozëve shqiptarë të Arsenalit (Foto)

Granit Xhaka është duke i kaluar pushimet në Kosovë dhe kështu ka vendosur t’i gëzon tifozët shqiptarë të Arsenalit në Kosovë.

Graniti i ka vizituar ata në një lokal të Prishtinës dhe i ka dhuruar autografe. Normalisht tifozët e rrethuan yllin e ri të Arsenalit për fotografi, gjë që Xhaka e bëri paproblem për të gjithë.

13695213_10209198883544845_206099484_n

Pas pushimit Xhaka do të kthehet në Londër dhe do të fillojë stërvitjen me Arsenalin. /Telegrafi/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT