Granit Kolshi vazhdon me Feronikelin

Radhen për të vazhduar kontraten te Feronikeli sot e kishte portieri Granit Kolshi.

Në një njoftim zyrtar nga klubi i Niklit bëhet e ditur se gardiani i kampionëve ka vazhduar kontraten edhe për një vit.

Njoftimi i klubit:

“Portjeri më i mirë në futbollin kosovar Granit Kolshi sapo ka vazhduar kontraten me Feronikelin edhe për një vit.
Granit Kolshi i cili erdhi në vitin 2009 tek skuadra e Feronikelit shihet i pa zëvëndesueshëm dhe ka meritat të mëdhaja në sukseset e kësaj skuadrë në pesë vitet e fundit.

Granit Kolshi pasi rinovoj kontratën u shpreh shumë i lumtur që prap do të jetë pjesë e Feronikelit për sukseset e radhës”.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT