Grabitje me armë në një filial bankar në Vushtrri

Në qendër të qytetit të Vushtrrisë, gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një vjedhje në një filial bankar

Vjedhja ka ndodhur në një prej filialeve të ‘Monego’, ndërkaq Policia e Kosovës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30 dhe se rastin e kanë raportuar dy punëtoret e bankës. Siç bëhet e ditur tutje, nga arka është grabitur një shumë parash.

“Dy viktima femra K/Shqiptare kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy të dyshuar meshkuj të panjohur të maskuar dhe nën kërcënim të armës  nga arka u kanë grabitur një shumë parash”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT