Goli i Runit ndaj Manchester City (video)

 

Në ora 17:00 luhet derbi i Premier Ligës në mes të Manchester United dhe Manchester City.
Për lexuesit  e DrenicaPress sjellim golin e sulmuesit të United, Wayne Runi, të shënuar ndaj Man. City, i cili konsiderohet si goli më i mirë i të gjitha golave në Premier Ligë.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT