Goli i Neymarit me asist të Messit (video)

Barcelona po avancon në duel me PSG me një gol të realizuar nga sulmuesi brazilian Neymar.
Një asistim perfekt i Lionel Messi gjeti Neymarin dhe ky i fundit nuk gaboi për të shënuar për 0-1.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT