Goli i Ajetit ndaj Leverkusenit (video)

Talenti shqiptar me pasaportë zvicerane, Albian Ajeti, është padyshim njëri nga talentët më të mëdhenjë në futbollin zviceran. Ajeti është pjesë e skuadrës së parë të Baselit, dhe ka nisur të tregoj vlerat e tij të mëdha. 18-vjeçari në duelin miqësor me Bayer Leverkusen shënoi gol për Baselin.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT