Gold AG publikon këngën “Heroinat”, kushtuar grave të dhunuara gjatë luftës në Kosovë (VIDEO)

Reperi Arian Agushi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Heroinat” dhe u kushtohet grave të dhunuara gjatë luftës në Kosovë. Ky projekt i veçantë muzikor vjen i realizuar edhe me videoklip.

“HEROINAT ❤️ Këngë zemre … JU DUA”, ka shkruar Goldi pranë postimit me të cilin njofton se kënga tashmë gjendet në kanalin zyrtar në Youtube./Lajmi.net/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT