Gold AG publikon bisedën e fundit me Artin

Sot në ora 18:00 në Gjakovë, do të varroset aktori Art Kurti, i cili dyshohet se bëri vetvrasje gjatë ditës së marte.

Vdekjen e 23 vjeçarit, e kanë përjetuar rëndë përveç familjes edhe shumë miq të tij të cilët janë edhe figura publike.

Një ndër ta është edhe reperi Gold AG, i cili ka publikuar bisedën e fundit që kishte më të ndjerin, shkruan Magazina.al

Në mesazhet e publikuara, shihet se Artin e kishte marr malli shumë për ta parë mikun e tij Gold AG.

Magazina.al, ju sjell mesazhet e fundit të shkembyera mes Artit dhe Gold AG.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT