Gold AG publikon bashkëpunimin me Ismet Bexhetin dedikuar heroit Hamëz Jashari

Gold AG ka bashkuar forcat me këngëtarin e mirënjohur, Ismet Bexheti.

Dyshja e njohur e artistëve kanë publikuar këngën “Prej kur ka le dielli”.

Projekti është dedikimi për heroin komëbtar Hamëz Jashari, ndërsa videoklipi u realizua në Prekaz.

Muzika dhe teksti u realizua nga vet reperi, për orkestrimin e këngës u kujdes Alban Furtuna, ndërsa klipi nga MProduction.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT