Golat e Ronaldos dhe James ndaj Rayos (video)

 

Real Madridi ka arritur të marrë pikët si mysafir i Rayo Vallecanos duke fituar me rezultat 2-0 në Estadio de Vallecas Teresa Rivero.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT