Golat dhe rastet në ndeshjen Milan – Sampdoria (VIDEO)

Milani i Gennaro Gattusos ka arritur të shënojë fitore në shtëpi me rezultat 3-2 në ndeshjen kundër një Sampdorie në formë, pas dy humbjeve radhazi.

https://www.youtube.com/watch?v=Miy5mOh5A2c

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com