Sport Golat dhe rastet në ndeshjen Burnley - Chelsea (VIDEO)

Golat dhe rastet në ndeshjen Burnley – Chelsea (VIDEO)

Chelsea e ka rigjetur rrugën e fitores në mënyrë mbresëlënëse duke e mposhtur Burnleyn 4-0 në Premierligë të dielën pasdite.

https://www.youtube.com/watch?v=fpM9034Jvo0

 

- Advertisement -