Gol në duelin Juve – Lyon (VIDEO)

Lyon ka kaluar në epërsi në duel me Juventusin.

Për 1-0 ka shënuar Depay nga penaltia në minutën e 12-të.

Kujtojmë se kjo është ndeshja kthyese, dhe ndeshjen e parë e ka fituar Lyon me rezultat 1-0./DrenicaPresss

- Advertisement -

MË TË FUNDIT