Gol në duelin City-Real (VIDEO)

Manchester City ka shënuar golë në duel me Real Madridin.

Për 1-0 ka shënuar Sterling në minutën e 9-të pas një gabimi në mbrojtjen madrilène.

Kujtojmë se kjo është ndeshja kthyese, dhe ndeshjen e parë e ka fituar City me rezultat 2-1./DrenicaPresss

- Advertisement -

MË TË FUNDIT