Goditet me veturë një femër në Vushtrri

Në fshatin Nedakovc të Vushtrrisë, një person me veturë nga pakujdesia ka goditur këmbësoren femër, thuhet në raportin e PK’së transmeton Gazeta Express.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT