Goditet me shufër metalike një person në veri të Mitrovicës

Viktima mashkull K/Rom ka raportuar se për arsye të panjohura një i dyshuar i panjohur e ka sulmuar me një shufër metalike dhe është larguar në drejtim të panjohur, transmeton Indeksonline.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, thuhet në raportin e policisë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT