Glauk Konjufca përshëndetet për dore me dy të parët e LDK-së

Kandidati për kryetar të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca është parë tejet miqësoar para fillimit të seancës së sotme.

Konjufca ka përshdëndetur dorë për dore dy të parët e LDK-së, kryetarin Abdixhiku dhe nënkryetarin Quni.

Nuk dihet nëse kjo përshëndetje miqësore do të reflektojë që LDK të votojë Qeverinë Kurti./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT