Gjykata Themelore pritet të merr masë për Donika Kadajn

Avokati i Donika Kadajt- Bujupi, Arianit Koci ka thënë se janë duke pritur masën e paraparë me ligj.
“Tash e kanë dërguar në gjykatë dhe po presim për kërkesën eventuale nga ana e Prokurorisë për ndonjë nga masat që parasheh ligji”, ka thënë Koci për Indeksonline.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT