Gjigantët anglez pas mbrojtësit tunisian

 

Manchester United dhe Liverpuli po i bëjnë konkurencë njëra-tjetrës për transferimin e mbrojtësit të Monacos, Aymen Abdennour.

Monaco kërkon 30 milion euro, kurse dy klubet angleze kanë ofruar nga 25 milion euro.

Dje menaxheri i mbrojtësit Tunisian tha se vetëm Juventusi është interesuar konkretishtë për klinetin e tij./Drenicapress/

.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT