Gjendet trupi i pajetë i një 17 vjeçari

Një 17-vjeçar është gjendur i pajetë pasditen e sotme në landfillin e Sharrës, tek vend grumbullimi i mbeturinave.

Mësohet se trupi i pajetë i 17-vjeçarit është gjetur rastësisht nga punonjësit e landfillit.

Policia raporton se Xhoklaj ka dëmtime në fytyrë dhe gjymtyrë, por ende nuk është verifikuar nëse kanë të bëjnë me vrasje, apo vdekje aksidentale.

Bëhet e ditur se 17-vjeçari ka pasur në duar doreza dhe kishte të veshur një mushama si e punonjësve që mbledhin mbeturinat në terren.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT