Gjendet një trup i varrosur në mënyrë të pazakontë në Prizren

Të shtunën në Prizren gjatë mihjes në varreza për të hapur një varr për një rast vdekje, punetorët kanë vërejtur një trup të veshur me rroba.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, trupi i pajetë ka qenë i mbështjellë me batanije dhe i varrosur pa dërrasa dhe pa gjësende tjera, njofton Klan Kosova.

“Lidhur me rastin janë njoftuar të gjitha njësitë përkatëse policore. Hetimet në lidhje me rastin do t’i kryejë njësia për hetimin e krimeve të luftës”.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT