Gjendet një person i pa jetë dhe me trup të dëmtuar

Gjendet një kufomë e dekompozuar në Babje të Librazhdit. Burime nga policia bëjnë me dije se trupi i pajetë është pikasur nga kalimtarët e rastit, të cilët njoftuan në sallën operative.

Në vendin e ngjarjes shkuan ekspertë të kriminalistikës dhe mjeko-ligjorë. Pasi bënë shikimin e skenës së krimit, policia e dërgoi trupin në morg, për t’i bërë ekspertizën që do të çonte në zbardhjen e shkaqeve të vdekjes së viktimës. Identiteti i tij ende nuk është bërë i mundur, pasi trupi është shumë i dëmtuar. Paraprakisht mendohet se mund të jetë bari i zonës./shqip/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT