Gjendet një mjet i pashpërthyer në Drenas

Ankuesi mashkull kosovar raporton se deri sa ishte duke punuar në oborrin e tij, kishte gjetur një mjet të dyshuar shpërthyes.

Në vendin e ngjarjes, kanë dal njësia e EOD të FSK-së dhe KFOR-i dhe e kanë marr mjetin me vete.

Rasit është regjistruar në fshatin Gradicë të Drenasit. /Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com