Gjendet kufoma e një personi dhe dy gëzhoja të armës në afërsi të fshatit Dumosh

Gjatë orës 07:00, të mëngjesit të sotëm raportohet të jetë gjetur një kufomë mashkulli rreth 45 vjeçar buzë rrugës që lidh fshatin Dumosh me fshatin Batllavë.

Zëdhënësi i Policisë Daut Hoxha ka konfirmuar për Indeksonline gjetjen e trupit të viktimës dhe se “Policia në vendngjarje ka gjetur edhe dy gëzhoja të armës”.

Ndërsa lidhur me rastin është njoftuar prokurori, teksa ekipi mjekësor ka konstatur se viktima ësht ëpa shenja jete, shkruan Indeksonline.

“Njësitet policore janë duke ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për hetimin e rastit dhe sqarimin e tij”, është thënë më tutje nga Hoxha.

Nuk dihet se si erdhi deri tek vdekja e personit në fjalë, por Indeksonline do të ju mbajë të informuar

- Advertisement -

MË TË FUNDIT