Gjendet i vdekur një person në Drenas

Drenica Press
Informohu shpejtë, drejtë dhe saktë

Një person është gjetur pa shenja jete në Drenas.

Policia ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur të martën.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku, ndërkaq trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.