Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij një person në Burojë të Skenderajt

Një person, 79 vjeçar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij sot rreth orës 06:30 të mëngjesit në fshatin Burojë të Skenderajt.

Lajmin për Reporteri.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Zahiti ka thënë se njësitë përkatëse policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes.

“Sot, rreth orës 06:30 është raportuar se në shtëpinë e tij në fshatin Burojë të Skenderajt është gjetur pa shenja jete viktima i moshës rreth 79 vjeçar. Njësitë përkatëse policore dhe ekipi mjekësore kanë dalë në vendin e ngjarjes. Me urdhër prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion”, ka thënë Zahiti.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT