Gerard debuton me fitore (video)

 

Ish lojtari i Liverpulit, Stiven Gerard, ka debutuar me fitore për skuaren e re LA Galaxy, duke mposhtur Club America me rezultat 2-1.

Gerard pati pasime të shumta, dhe një rast të mirë shënimi për gol, goditjen e të cilit e ndali portieri kundërshtar.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT