Georgina e Ronaldos ‘bombardon’ rrjetet sociale me këtë paraqitje

Modelja e njohur me origjinë spanjolle Georgina Rodriguez,  edhe njëherë e ka dëshmuar se është superfemër.

Ajo në paraqitjen e fundit nëpër rrjetet sociale, ka marrë vëmendjen e fansave me disa poza mjaft provokuese.

Georgina ka ekspozuar linjat e saj perfekte trupore dhe bukurinë që e karakterizon, në fotografinë e fundit ku ka pozuar vetëm në të brendshme.

Kujtojmë se ajo dhe Ronaldo janë një çift i lumtur dhe kanë një vajzë së bashku, derisa Georgina kujdeset edhe për fëmijët e tjerë të futbollistit. /Indeksonline/

 

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT