Gento publikon këngën e tij të re “LLF” në bashkëpunim me SHOK

Reperi nga Runiku që jeton në Prishtinë, ka publikuar së fundmi këngen e tij më të re.

“LLF” titullohet projekti i ri muzikor i reperit nga Runiku që do të thotë’ Lej Let Folin’, i cili ka në bashkpunim reperin nga Prishtina, SHOK!

Muzika është punuar nga Lavdim Brajshori (Lyric Master), gjersa tekstin e kanë shkruar vet reperët Gento & SHOK

Kënga është një stil krejt ndryshe se qysh jemi mësuar t’i ndëgjojm Gento-n dhe SHOK, ndërkoh që miximi dhe masterizimi është realizuar te HD Studio me producent Lyric Master.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com