Gent Cakaj nesër në Kosovë, pritet nga Glauk Konjufca

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme i Shqipërisë, Gent Cakaj, do ta zhvillojë nesër një vizitë zyrtare në Prishtinë.

Cakaj në vendlindje, do të pritet nga homologu i tij, Ministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës i Kosovës, Glauk Konjufca.

Takimi Konjufca – Cakaj mbahet në orën 10:00, në ndërtesën e MPJ-së.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com