Gashi: “Hajde Serbi se përpara na ki”

 

Sulmuesi i Përfaqësueses Shqiptare, Shkëlzen Gashi, ka postuar një fotografi në profilin e tij në Facebook me mbishkrimin “Hajde Serbi se përpara na ki”. Në foto janë edhe Arlind Ajeti dhe Taulant Xhaka.
Si duket futbollistët shqiptar kanë lënë pas fitoren ndaj Armenisë dhe shtatë muaj para përballjes me Serbinë kanë nisur të mendoj për këtë takim shumë të rëndësishëm./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT