Gashi drejt largimit, klubi i madh gjerman po e kërkon

 

Lajme të mira për sulmuesin shqiptar, Shkëlzen Gashi, që këtë stinor më shumë po inkuadrohet si rezervist, pasi trajneri i Baselit nuk po i jep mundësi të luaj si titullar.

Sipas gazetës së madhe gjermane “Bild”, për sulmuesin shqiptar po interesohet klubi madh gjerman, Wolfsburg.

Kartoni i Gashit nga Baseli vlerësohet mbi 20 milion euro, dhe në janar mund ta shohim Gashin në Bundesligë./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT