Gashi çmend rrjetin, poston një foto me simbole të UÇK’së

Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, asnjëherë nuk heziton të flasë haptas për rrënjët e tij.

Ai shumë shpesh përmes disa postimeve sjell imazhe me të cilat tregon me krenari se është shqiptar si dhe mban edhe shumë simbole kombëtare.

Së fundi, reperi postoi një foto, ku shfaq një veturë me emblemën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës si dhe flamurin kombëtar shqiptar.

“Viral”, ka shkruar reperi sipër fotos, ndërsa nuk ishin të pakta komentet e ndjekësve.

Ndryshe, Gashi është shumë akiv edhe me projekte të reja muzikore, ku nuk mungojnë bashkëpunimet me artistët më me emër në botë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT