Gardiani i Niklit: Është sukses i joni dhe i gjithë qytetit të Drenasit

 

“Gardiani” Granit Kolshi ishte më meritori që Feronikeli arriti t’i gëzohet për herë të dytë rresht trofeut të ‘Digitalb’ Kupës së Kosovës.  Feronikeli fitoi me penatli 5:4, kurse Kolshi priti penaltinë e fundit të gjuajtur nga Samir Sahiti i Trepçës ’89.

Kolshi për Tribunen ka thënë se është shumë i meocionuar për këtë sukses që është sukses i tërë qytetit të Drenasit.

“Normalisht se jam shumë i emocionuar, pasi kemi arritur këtë sukses të madh. Është sukses i joni dhe i gjithë qytetit të Drenasit. Është bërë një punë e madhe këtë edicion. Është kënaqësi të festosh dy herë brenda pak ditësh. Ka qenë e rëndësishme shumë që ta fitojmë edhe

- Advertisement -

MË TË FUNDIT