Ganimete Musliu në kanagjegj me shoqe. Shikojeni si duket (Foto)

Vera tashmë ka ardhur, bashkë me të edhe dasmat. Organizime të ndryshme me muzikë e valle, e shumë të ftuar bëhen këto ditë të nxehta.

Në një atmosfer të tillë po merr pjesë sot edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu.

Ajo ka postuar disa foto, ku shihet sëbashku me shoqëri në një kanagjegj. E veshur me një fusant të zi dhe elegant, shfaqet në këtë ahengdeputetja PDK-së .

- Advertisement -

MË TË FUNDIT