Gabim amatoresk, Shqipëria i fal një gol Lituanisë

Kombëtarja e Lituanisë ka arritur që ta shënoi golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Shqipërisë në Ligën e Kombeve.

Ishte Kazlauskas, ai që arriti të shënojë për kombëtaren e Lituanisë, pas një gabimi të bërë nga Shqipëria.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT