Futbollisti shqiptar rrahu dhe përndoqi ish-gruan/ Dënohet me 4 muaj burg, por vendimi shuhet (arsyeja)

Gjykata e Tiranës dënon futbollistin Klodian Duro me katër muaj burgim.

Por, “Përsa kohe ai ka qenë arrest shtëpie, ky dënim i shuhet” urdhëroi gjyqtari Arben Micko.

Duro u shpall fajtor për dhunë në familje dhe veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës.
43-vjeçari siç është raportuar më parë nga policia u denoncua nga ish-bashkëshortja, e cila kërkoi ndihmën e policisë që të ndërhynte.

Mësohet se Duro ishte divorcuar me partneren dhe për shkak të mosmarrëveshjeve të shumta, teksa ajo kishte marrë një urdhër mbrojtje së fundmi.

Top Channel

- Advertisement -

MË TË FUNDIT