Futbollisti kosovar i ka dhënë fund beqarisë, dhuron spektakël me nuse në ‘Fadil Vokrri’

Futbollisti kosovar i ka dhënë fund beqarisë.

Mesfushori i Flamurtarit, Agron Bruqi, lider i Ipko Superligës ka kurorëzuar lidhjen disa vjeçare me Arbërita Komonin.

Martesa e futbollistit deçanas vjen në momentin më të mirë për të dhe Flamurtarin, pasi i prijnë elitës së futbollit kosovar.

Bruqi dhe Komoni kanë vizituar stadiumin e renovuar të kryeqytetit për të kujtuar në imazhe martesën e tyre, derisa Bruqi nuk ka harruar ta marrë topin e tij të përditshëm.

Ndryshe, Bruqi në tri xhirot e para ishte njëri nga futbollistët më të mirë të Flamurtarit. Ai edicionin e kaluar doli kampion me KEK-un.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT