Fustani transparent i zbulon të brendshmet Emily Ratajkowskit (FOTO)

Emily ka provokuar shumë me postimin e fundit.

Emily Ratajkowski është një përdoruese e rregullt e rrjetit social Instagram, modelja po bën bujë me foton e re të publikuar, shkruan lajmi.net.

Modelja në foton e ndarë me ndjekësit e saj shihet duke pozuar e kthyer me shpinë, dhe fustani transparent futi në funksion imagjinatën e fansave.

Emily tash e disa vite është duke jetuar në SHBA, ku është kurorëzuar me aktorin amerikan Sebastian Bear-McClard. /Lajmi.net/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT