Fshatrat e Skenderajt kanë 17ore pa energji elektrike

Sipas burimeve të Drenica Press shumë fshatra të Skenderajt në mesin e tyre fshatrat Polluzhinë, Likoci, Abria, Murgë dhe Tica  nga mbrëmë në ore 19/00 janë pa energji elektrike.

Kanë kaluar tashmë 17 ore dhe banorët e këtyre fshatrave kanë filluar të përballen me probleme si pasoj e mungesë së energjisë elektrike për një kohë të gjatë./Drenica Press/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT