Fotolajm: Protestuesit e ditës (Foto)

Në protesta të tilla nuk mund të mungonin edhe mosha e vjetër dhe fotografitë për Bill Clintonin.

 

Image
Image
Image

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT