Fotografitë zyrtare të Land Rover Discovery të ri [foto]

Janë publikuar disa fotografi zyrtare të Land Rover Distoverit të ri 2017, para lansimit të tij që pritet të bëhet në fund të këtij muaji.

Ky model është gjenerata e pestë e SUV-it për terrene të vështira, Land Rover Distovery dhe pritet të ofrojë nivele të papara luksoze, kur do të dal në shitje në vitin e ardhshëm, me një çmim rreth 55 mijë eurosh, transmeton koha.net.

Nga korporata Jaguar Land Rover thonë se ky Discovery do të “shkojë mbi dhe përtej rrugëve të vështira, duke kombinuar dëshirën britanike të pandalshme për aventura”.

Fotografia zyrtare e postuar nga korporata Jaguar Land Rover:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT