Fotografia e fundit e Bubulina Lajçit në telefonin e nënës së saj

Çun Lajçi për humbjen e të bijës, shpreh gjithë dhimbjen e tij përmes poezive që po i poston në rrjete sociale.

Vargjet e aktorit dhe poetit ta këpusin shpirtin, shkruan “Kosovarja”.

Vdekja e parakohshme e Bubulina Lajçit, ka tronditur edhe të ëmën e saj, aktoren e njohur Fatime Lajçi, e cila ka humbur një pjesë të shpirtit të saj.

Aktorja në faqen e saj në Facebook ka lënë vetëm një mbishkrim, ku e përshëndet përgjithmonë engjëllin e saj që do ti mungojë deri në fund të jetës, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, foto e fundit e postuar nga Fatimja, ku shihet nën shoqërinë e të bijës, është postuar në fillim të këtij muaji, ku të dyja duken të lumtura./Kosovarja/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT